Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

NOPELNI SĀKOT AR 2000 LVL (neto) MĒNESĪ!

CVMarket.lv klients
Ārpus Latvijas

Darba apraksts

Darbs šoferiem Baltijas valstīs un Norvēģijā.
CML Topstaff kompānijas Gran Taralrud AS vārdā meklē darbiniekus. Piedāvājam darbu Norvēģijas vadošajā naftas produktu pārvadāšanas kompānijā, kas apkalpo tādas kompānijas kā Statoil.

Prasības kandidātiem

* Angļu valodas prasme;
* CE kategorijas vadītāja apliecība;
* Pieredze automašīnas vadīšanā ar CE kategoriju;
* Priekšroka pretendentiem ar ADR sertifikātu;
* Derīga ES pilsoņa pase.

* Pastāvīgs darbs Baltijas valstīs - vietējā atalgojuma pakete;
* Pastāvīgs darbs Norvēģijā - Norvēģijas atalgojuma pakete;
* Pastāvīgs darbs pēc rotācijas principa Baltijas valstīs un Norvēģijā - kombinētā atalgojuma pakete;
* Iespēja nopelnīt sākot no 2000 LVL (pēc nodokļu nomaksas) mēnesī ar liesiskām virsstundu piemaksām un iespējām strādāt maiņās.

Cita informācija

Lai iegūtu vairāk informācijas vai pietektos darbam:
CML Topstaff, Kr. Valdemāra 33 - 52, Rīga, LV-1010
Tel: 6 7331 357, Fax: 6 7331 356
E-pasts: cmlrecep@cmltopstaff.com

Darbā iekārtošanas pakalpojums ir BEZMAKSAS.

Papildus ieguvumi:
Dzīvesvietas organizēšana Norvēģijā.
Norvēģijas piešķirtie valsts sociālie labumi (tikai pastāvīgajām vakancēm Norvēģijā).
Šoferu apmācība: 4 nedēļu amata apmācības Baltijas valstīs un 2 nedēļu apmācība Norvēģijā.

Darba sludinājuma numurs
#32997