Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citi jauni darba piedāvājumi tieši Tev!

Jaunākās vakances

Nopietns tirdzniecības menedžeris

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 25944

Darba sludinājuma numurs

25944

Darba apraksts

*Aizstāvēsi firmas labo vārdu
*Sadarbosies ar esošajiem klientiem, ņemsi gādībā un uzsmaidīsi jaunajiem
*Sūri un grūti strādājot veidosi karjeru uzņēmumā

Prasības kandidātiem

Tev jābūt:
*Mērķtiecīgam un nopietnam,
*Atsaucīgam un stipram (lai sniegtu palīdzību grūtos brīžos, kad mākoņi aizsedz sauli)
*Ar labām latviešu un krievu valodas zināšanām
*Patstāvīgam un apķērīgam ar 2 gadu pieredzi aktīvajā pārdošanā
*Autovadītāja apliecība un pieredze .

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:
*Neikdienišķu darbu bez ikdienas rutīnas
*Kolektīvu : SUPER !
*Izaugsmes iespējas (apstājies uz pirmā pakāpiena un lojalitāte kompānijai Tevi nesīs galvu reibinošos augstumos no tirdzniecības menedžera par direktoru)
*Apmācības atbilstoši darba specifikai (mācīties, mācīties un vēlreiz mācīties)
*Mobilo tālruni un dienesta auto ( ...kājām gājējs pats pie sava auto tiek....)

Cita informācija

Mēs Gaidām tieši Tevi ! Sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli Zaigai Bitei uz e-pasta adresi: zaiga@adros.lv ar norādi „Nopietns tirdzniecības menedžeris”. Zvaniet: tālr.: 7843815 vai www.adros.lv

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 28. jūnijs
Ievadīts:
2007. gada 11. jūnijs

Mūsu klients - Latvijas uzņēmums, kurš jau deviņus gadus pārstāv ekskluzīvu lietussargu zīmolus (ZEST, AIRTON, Prize) Baltijas valstīs aicina darbā: