Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Norēķinu daļas operators

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 2710

Darba sludinājuma numurs

2710

Darba apraksts

klientu apmaksu/maksājumu kontrole
debitoru uzraudzība
datu apstrāde

Prasības kandidātiem

obligāta vidējā izglītība
pieredze darbā ar skaidras naudas operācijām
pamatzināšanas grāmatvedībā
nopietna pieredze darbā ar datoru
spēja strādāt individuāli un komandā
latviešu un krievu, vēlams angļu valodas zināšanas
precizitāte un atbildības sajūta

darbu strauji augošā starptautiskā telekomunikāciju uzņēmumā
konkurētspējīgu atalgojumu
apmācību un izaugsmes iespējas

Cita informācija

CV ar norādi KONKURSAM nedēļas laikā no sludinājuma publicēšanas brīža lūdzam sūtīt: SIA Telia MultiCom, Ieriķu ielā 67A, Rīga, LV-1084; e-pasts: birojs@teliamtc.lv, tel.: 7031003.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

pilna slodze vai nepilna slodze, pastāvīgs darbinieks vai līgumdarbs
Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 31. janvāris
Ievadīts:
2004. gada 19. janvāris

Telia MultiCom ir telekomunikāciju uzņēmums, kura galvenās darbības sfēras ir kabeļtelevīzijas un interneta pakalpojumu sniegšana. Uzņēmums ir dibināts 1994.gada 14.septembrī un līdz 1997.gada novembrim darbojās kā SIA Televīzijas Komunikāciju Centrs. Pēc trīs gadu patstāvīgas darbības tika pieņemts uzņēmuma tālākai attīstībai nozīmīgs lēmums - veidot sadarbību ar Zviedrijas telekomunikāciju koncernu Telia AB. 2001.gada oktobrī Telia AB (kopš 2002.gada TeliaSonera grupa) kļūstot par 100% uzņēmuma akciju īpašnieku, SIA Telia MultiCom paveras plašākas iespējas paātrināt modernizācijas gaitu, lai nodrošinātu saviem klientiem mūsdienīgus telekomunikāciju pakalpojumus.

Uzņēmuma darbības pirmsākumos kabeļtelevīzijas pakalpojumi bija pieejami tikai atsevišķu Rīgas mikrorajonu iedzīvotājiem. Tomēr jau 1996.gadā tika uzsākta jaunu televīzijas kabeļtīklu celtniecība ārpus Rīgas teritorijas, realizējot stratēģiju, kura paredz kabeļtelevīzijas pakalpojumu nodrošināšanu ne vien lielpilsētu, bet arī mazpilsētu un pagastu centru iedzīvotājiem.
Šobrīd uzņēmumam ir plašākais kabeļtīklu pārklājums Latvijā - Telia MultiCom sniegtie kabeļtelevīzijas pakalpojumi ir pieejami jau vairāk kā divdesmit piecās vietās visos Latvijas novados, tai skaitā, Rīgā un vēl astoņos rajonu centros, bet klientu skaits pēc deviņiem uzņēmuma darbības gadiem pārsniedz septiņdesmit tūkstošus. Tādejādi Telia MultiCom ir viens no lielākajiem kabeļtelevīzijas operatoriem valstī.
Uzņēmums bija pirmais kabeļoperators, kas 2003.gada oktobrī sekmīgi veica digitālās kabeļtelevīzijas testus savos kabeļtīklos Rīgā.
Telia MultiCom ir Latvijas Elektronisko komunikāciju asociācijas biedrs un viens no tās dibinātājiem.

Paralēli kabeļtelevīzijai, Telia MultiCom kopš dibināšanas brīža ir attīstījis savu otro, ar interneta pakalpojumu sniegšanu saistīto darbības virzienu. 1998.gadā, līdz ar interneta klientu skaita pieaugumu, tika izveidota jauna struktūra - Telia MultiCom Dati, kas darbojas kā interneta servisa kompānija. Telia MultiCom Dati spēj piedāvāt visplašāko interneta pieslēguma risinājumu klāstu gan privātpersonām, gan arī juridiskajām personām, korporatīvajiem klientiem.
1999.gada decembrī Telia MultiCom Dati uzsāka jaunu projektu - platjoslas interneta pieslēguma nodrošināšanu, kur datu pārraidei tiek izmantots kabeļtelevīzijas tīkls, t.s., Kabeļinternets. Jaunais pakalpojums komerclietošanā nodots 2000.gada septembrī, 2002.gadā kļūstot par visizplatītāko interneta pieslēguma veidu Telia MultiCom Dati klientu vidū.
Telia MultiCom Dati ir Latvijas Interneta asociācijas biedrs.

Telia MultiCom sniegto pakalpojumu kvalitāti nodrošina pieeja TeliaSonera finansu un tehnoloģiskajam potenciālam.