Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Oficiants

CV MARKET klients

Darba apraksts

Izmanto iespēju un piesakies darbā Restorānu tīklā “Vairāk Saules” par viesmīli.

Prasības kandidātiem

Ja esi jauns, atraktīvs un enerģijas pilns, runā latviski, krieviski un nedaudz angliski izmanto iespēju un piesakies darbā Restorānu tīklā “Vairāk Saules” par viesmīli.

Mēs piedāvājam apmācību, labus darba apstākļus, elastīgu darba laiku un konkurētspējīgu atalgojumu.

Cita informācija

CV sūtīt: kristine.kozulina@vairaksaules.lv

Darba sludinājuma numurs
#16284

Darba amata apraksts:
pilna slodze vai nepilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 10. novembris
Ievadīts:
2006. gada 10. oktobris

Restorāni „Vairāk saules” tā ir vieta, kur var baudīt ceļojumu ēdienu pasaulē, kura raksturo, veselīgu un dabīgu produktu smaržu un garšu spēle, kas mūsdienīgi sevī ievijusi dažādu tautu kulināru tradīciju noslēpumus.Jūs neizbēgami nonāksiet laipnu un gādīgu viesmīļu uzmanības lokā.

Skatīt visu