Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Ofisa menedžere/-is

CVMarket.lv klients
Rīga
Saite ir nokopēta starpliktuvē

Darba apraksts

Vai esi komunikabls, pozitīvs, ar augstu atbildības sajūtu? Tad mēs meklējam tieši Tevi!

Darba pienākumi:

  • profesionāla biroja ikdienas darba nodrošināšana;
  • laipna apmeklētāju, klientu sagaidīšana, ienākošo telefona zvanu, e-pastu un korespondences koordinēšana;
  • lietvedības kārtošana, kompānijas iekšējo dokumentu reģistrācija, kontrole;
  • atbalsts kolēģiem.

Prasības kandidātiem

Prasības:

  • prasme komunicēt ar klientiem;
  • latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
  • prasme strādāt ar datoru labā lietotāju līmenī (MS Office);
  • augsta atbildības sajūta, iniciatīva un precizitāte;
  • komunikabla un atvērta personība;
  • spēja strādāt komandā, kā arī patstāvīgi un risināt stresa situācijas.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam

  • Stabilu darba algu;
  • Sociālās garantijas;
  • Interesantu, dinamisku darbu jaukā kolektīvā;
  • Darba laiks (no pirmdienas līdz piektdienai) 9:00-18:00.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".
CV sūtīt līdz 2017.gada 1.februarim uz e-pastu ar norādi „Vakance Ofisa menedžeris”.
Informējam, ka sazināsimies ar pretendentiem/-ēm, kuri/-as tiks aicināti/-as uz pretendentu atlases nākamo kārtu.

Darba sludinājuma numurs
#170626