Данная вакансия архивирована.

Но у нас для Тебя есть тысячи других новых вакансий !

Новые вакансии
Номер вакансии #175042

Ofisa – menedžeris/-e / Офис менеджер

Наименование организации скрыто
Рига
Объявление истекло

Описание работы

Компания SIA ABBIATRICE, успешно представленная на рынке Латвии в течение нескольких лет в сфере красоты, приглашает Вас принять участие в конкурсе на вакансию офис - менеджера.

Обязанности:

  • Обеспечивать документооборот компании: входящая и исходящая корреспонденция, регистрация, учёт.
  • Подготовка документов, материалов, информации, необходимых для работы офиса.
  • Приём звонков.
  • Ввод документов и информации в систему.
  • Ведение учёта складских операций.
  • Приём и расстановка принятого товара на складе. Сбор заказов, отбор товара по накладным, комплектование товара. Проведение инвентаризации.
  • Работа с кассовым аппаратом.

Kompānija SIA ABBIATRICE, kas jau vairākus gadus veiksmīgi sevi parādījusi Latvijas tirgū skaistumkopšanas jomā, aicina Jūs piedalīties konkursā uz vakanci ofisa menedžeris.

Pienākumi:
  • Nodrošināt kompānijas dokumentu apgrozību, ienākošā un izejošā korespondence, reģistrācija, uzskaite.
  • Ofisa darbam nepieciešamo dokumentu, materiālu un informācijas sagatavošana.
  • Pasūtījumu pieņemšana.
  • Zvanu pieņemšana.
  • Dokumentu un informācijas ievadīsana sistēmā.
  • Noliktavas operāciju uzskaite.
  • Preču pieņemšana un izvietošana noliktavā. Pasūtījumu komplektēšana un nosūtīšana, pavadzīmju noformēšana. Inventarizācijas veikšana.
  • Darbs ar kases aparātu.

Требования к кандидату

  • Знание латышского, русского и английского языков.
  • Умение работы с компьютерными программами (1C / Maximus / Tildes Jumis).
  • Умение самостоятельно организовывать работу, коммуникабельность, ответственность.

Prasības:
  • Latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas.
  • Prasmes darbā ar datorprogrammām (1C / Maximus / Tildes Jumis).
  • Prasme pastāvīgi organizēt savu darbu, komunikabilitāte, atbildība.

Фирма предлагает

  • Постоянную работу в стабильной компании.
  • Дружный и отзывчивый коллектив.
  • Стабильная оплата труда.

Полная занятость: с 9.00 – 18.00
Место работы: Рига, Ропажу 19 А

Будем ждать Ваше CV и мотивационное письмо!
Тел. 29162571

Если Вас заинтересовала данная позиция, нажмите на кнопку «Желаю подать заявку» ("Pieteikties").

Piedāvājam:
  • Pastāvīgu darbu stabilā kompānijā.
  • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu.
  • Stabilus ienākumus.

Darba laiks : no 9.00 līdz 18.00
Darba vieta: Rīga, Ropažu 19A

Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli!
Tel. 29162571

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#175042

Место нахождения:
Рига
Вид работы:
полная занятость
Дополнительная информация:
постоянная
Окончание конкурса:
7 июля 2017 г.
Добавлено:
30 июня 2017 г.

Компания SIA ABBIATRICE успешно представлена на рынке Латвии в течение нескольких лет в сфере красоты.

Посмотреть всё

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 7. jūlijs
Ievadīts:
2017. gada 30. jūnijs

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!