Оператор лазерной, плазменной резки, гибочного станка
Номер вакансии #389314

CNC iekārtas operators/-e

Вакансия закончится через 19 дней

Описание работы

Компания Rītausmas Steel Constructions, занятая в cфере металлоторговли и металлооработки, приглашает на работу оператора лазерной, плазменной резки, гибочного станка.

Требования к кандидату

Требования:

  • опыт работы на CNC оборудовании, опыт работы на гибочном станке;
  • бережное отношение к работе;
  • готовность работать в долгосрочной перспективе;
  • высокое чувство ответственности.

Фирма предлагает

  • Предлагаем стабильную работу с зарплатой от 5,50 евро/час на руки.

Ждем Ваших откликов на вакансию!

Darba apraksts

Uzņēmums SIA "Rītausmas Steel Constructions'', kas nodarbojas ar metāla tirdzniecību un metāla apstrādi, patstāvīgam darbam meklē СNC iekārtas operatoru.

Darba pienākumi:

Darbs ar plazmas griešanas iekārtu, lāzera griešanas iekārtu, darbs ar metāla locīšanas iekārtu.

Prasības kandidātiem

  • Iepriekšējā darba pieredze ar šādu iekārtu.
  • Punktualitāte.
  • Motivēta un rūpīga attieksme pret darbu.
  • Vēlēšanās strādāt ilgtermiņā.
  • Augsta atbildības sajūta.

Piedāvājam stabilu darbu ar atalgojumu, sākot no 5,50 eiro/stundā uz rokas.

Gaidīsim Jūsu pieteikumu!

Piesakoties vakances konkursam, kandidāts piekrīt savu personas datu uzglabāšanai SIA "Rītausmas Steel Constructions" iekšējā konfidenciālajā datu bāzē ar mērķi, lai personas dati tiktu apstrādāti citos veiktajos personāla atlases projektos. Gadījumā, ja kandidāts nevēlas sniegt savu piekrišanu SIA "Rītausmas Steel Constructions" turpmākai savu personas datu apstrādei šādam mērķim, lūdzam to norādīt pieteikumā. Bez kandidāta piekrišanas personas dati netiks izplatīti trešajām personām. Bez kandidāta piekrišanas personas dati netiks izplatīti trešajām personām.

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba sludinājuma numurs
#389314