Данная вакансия архивирована.

Но у нас для Тебя есть тысячи других новых вакансий !

Новые вакансии
Номер вакансии #206787

Оператор поклеечного и форматно-раскроечного станка

Наименование организации скрыто
Рига
Объявление истекло

Operators/-e ABS maliņu aplīmēšanas līnijai - formātripzāģa mašīnai

Описание работы

Фирме по производству мебели на постоянной основе требуется оператор поклеечного и форматно-раскроечного станка.

Фирма предлагает

  • Хорошие условия и своевременная оплата труда.
  • Зарплата: 1000 нетто.

Если Вас заинтересовала данная позиция, нажмите на кнопку «Желаю подать заявку» ("Pieteikties").

Darba apraksts

Mēbeļu ražošanas uzņēmums meklē uz pastāvīgu darbu operatoru ABS maliņu aplīmēšanas līnijai - formātripzāģa mašīnai.

Prasības kandidātiem

Uzņēmums piedāvā

  • Labus darba apstākļus un savlaicīgi izmaksātu algu.
  •  Alga 1000 Eur netto.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#206787

Место нахождения:
Рига
Вид работы:
полная занятость
Дополнительная информация:
постоянная
Брутто-зарплата: 1000 €/мес После уплаты налогов
Окончание конкурса:
26 июня 2020 г.
Добавлено:
28 мая 2020 г.

Посмотреть всё

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 1000 €/mēn Pēc nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 26. jūnijs
Ievadīts:
2020. gada 28. maijs

Skatīt visu