Данная вакансия архивирована.

Но у нас для Тебя есть тысячи других новых вакансий !

Новые вакансии
Номер вакансии #209082

Оператор станка плазменной резки

Наименование организации скрыто
Рига
Объявление истекло

Plazmas griešanas operators/-e

Описание работы

Компания Rītausmas Steel Constructions, занятая в cфере продаж металлопроката и металлообработки приглашает присоединиться к своей команде оператора станка плазменной резки.

Обязанности:

  • Подготовка материала.
  • Качественное выполнение производственных задач в соответствии с чертежами и инструкциями.
  • Контроль соответствия продукции стандартам качества и чертежам.

Требования к кандидату

  • Желателен опыт работы на станке управления ЧПУ.

  • Умение читать чертежи.

  • Желание учиться и совершенствоваться.

  • Высокое чувство ответственности.

Фирма предлагает

Работу в стабильной, развивающейся компании, мотивирующую заработную плату, соответствующую квалификации и отдаче (от 6,00 евро на руки). Обучение и возможность профессионального роста.

Darba apraksts

Uzņēmums Rītausmas Steel Constructions, kas nodarbojas ar metāla tirdzniecību un metālapstrādi, aicina pievienoties komandai plazmas griešanas iekārtas operatoru.

Pienākumi:

  • Veikt izejmateriālu sagatavošanu uz darba galda.
  • Nodrošināt uzdotā darba savlaicīgu un kvalitatīvu izpildi atbilstoši darba uzdevumiem, rasējumiem un instrukcijām.
  • Planot ražošanas procesu, kontrolēt iekārtas uzstādījumus un produkta atbilstību standartiem un rasējumiem.

Prasības kandidātiem

  • Iepriekšēja pieredze ar CNC darbagaldiem un programmu sastādīšanā.
  • Prasme lasīt rasējumus.
  • Vēlme mācīties un pilnveidoties.
  • Augsta atbildības sajūta.

Uzņēmums piedāvā

  • Darbs stabilā, attīstošā uzņēmumā.
  • Motivējoša alga atbilstoša kvalifikācijai (sākot no 6,00 eiro uz rokas).
  • Apmācību un profesionālās pilnveidošanās iespējas.

Darba sludinājuma numurs
#209082