Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba apraksts

  • Uzkopšanas darbi ar grīdas mašīnu Lidostā "Rīga".

  • Citi uzkopšanas palīgdarbi Lidostā "Rīga".

Prasības kandidātiem

  • ar vēlmi darīt videi un sabiedrībai derīgu darbu;

  • augstu atbildības sajūtu un centīgumu;

  • pieklājību un vēlmi sadarboties.

Aicinām darbā palīgstrādnieku (darbs ar grīdas mazgājamo mašīnu) starptautiskajā Lidostā "Rīga", Mārupes novadā.

Darba laiks: no plkst. 07:00 - 19:00 (slīdošais grafiks -3 dienas strādā, 3 dienas brīvas).

Darba samaksa: 4.20 EUR bruto/stundā (+tiek apmaksāti transporta izdevumi).

Interesentus lūdzam zvanīt 22016262 darba dienās no plkst. 8.00 - 16.00 vai sūtīt pieteikumu.

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.

Darba sludinājuma numurs
#562775

Informācija par darbu

Atrašanās vieta:
Rīgas rajons
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Alga: 4.2 €/st. Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2021. gada 10. jūlijs
Ievadīts:
2021. gada 11. jūnijs

Palīgstrādnieks/-ce Palīgstrādnieks/-ce

Clean R, SIA

SIA Clean R ir profesionāls, uz klientu orientēts uzņēmums ar 50 gadu pieredzi Latvijas tirgū – tirgus līderis, kura vērtības ir profesionalitāte un atbildība. Mēs nodrošinām pilnu vides pakalpojumu un atkritumu apsaimniekošanas klāstu, kā arī vides produktu izplatīšanu.

Skatīt visu

Palīgstrādnieks/-ce