Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Palīgstrādnieks/-ce

CV MARKET klients
Tukuma novads

Darba apraksts

  • Parka un teritorijas sakopšanu kā arī nepieciešamo remonta darbu veikšanu;
  • Precīzu un kārtīgu saimnieciskā inventāra un materiālu uzglabāšanu;
  • Izpildīt vienkāršus saimnieciskos remontdarbus;
  • Pēc vajadzības nodrošināt kurināmā materiāla sagatavošanu kā arī katlu mājas uzturēšanas darbus.

Prasības kandidātiem

  • Pieredze dažādu saimniecisko darbu veikšanā;
  • Pieredze darbā ar rokas instrumentiem (trimmeris, motorzāģis kā arī elektriskie instrumenti), vēlama motorzāģa operatora apliecība;
  • Spēja precīzi un kārtīgi strādāt intensīvos darba apstākļos gan individuāli, gan komandā;
  • Fiziskā izturība un atbildības sajūta pret veicamajiem darba pienākumiem.

Uzņēmums piedāvā

  • Iespēju strādāt un pierādīt sevi stabilā uzņēmumā;
  • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu;
  • Interesantu un radošu darba vidi.

Pieteikumus un CV lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi: konkurss(at)jaunmokupils.lv ar norādi „Palīgstrādnieka konkursam” vai pa pastu- SIA Jaunmoku pils, Tumes pagasts, Tukuma novads LV–3139, vai pa faksu 63107125. Uzziņas pa tālruni 63107125, 26182500.

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.

Darba sludinājuma numurs
#136666

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 3. aprīlis
Ievadīts:
2013. gada 20. marts

Jaunmoku Pils ir atpūtas komplekss ar daudzveidīgu piedāvājumu klāstu ārpus pilsētas steigas - klusā, pakalniem ieskautā Kurzemes ainavā. Saglabājot apkārtnes kultūrvēsturiskās vērtības un ieviešot arvien jaunus kultūrtūrisma produktus, tas kļuvis par vienu no atpazīstamākajiem atpūtas objektiem Latvijā.
Klientiem piedāvājam Meža muzeja apskati, viesnīcas un restorānu pakalpojumus, kā arī greznas telpas svinībām un konferencēm.
Jaunmoku pils - vieta, kur saplūst laiks, daba un mūzika!!!

Skatīt visu