Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Pārdevēja

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 24246

Darba sludinājuma numurs

24246

Darba apraksts

Vajadzīga pārdevēja galantērijas izstrādājumu veikalā uz pilnu slodzi.

Prasības kandidātiem

Spēja organizēt savu darbu, uzņemties atbildību
Pārdošanas spējas un augsta pienākuma apziņa
Teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas

Uzņēmums piedāvā

Atalgojumu atbilstoši sasniegtajam darba rezultātam
Lieliskus darba kolēģus
Labus darba apstākļus
Iespēju strādāt pēc grafika.

Cita informācija

CV un motivācijas vēstuli sūtīt pa e-pastu: elina@gasell.ee ; sintija.stendere@inbox.lv vai faksu 7622682 ar norādi pārdevējas amatam; kontakttālrunis 7623020.; 29725576.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 6. jūnijs
Ievadīts:
2007. gada 10. maijs

Firma ar lielu darba pieredzi ādas galantērijas vairumtirdzniecībā, mazumtirdzniecībā un uz ekskluzīvām tiesībām izplatīt Beaute, Enrico Benetti, Master, Pearl, Chapter, Delsey, Zarm firmas izstrādājumus Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Somijā.