2023-04-13 14:47:21

Pārdevēja/-s – konsultante/-s

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Ikdienas darba pienākumos laipna klientu apkalpošana un konsultēšana par atbilstošākā risinājuma piedāvāšanu veikala pircējiem. Ikdienā jārūpējas par kārtību tirdzniecības telpās, kā arī ikdienā jāstrādā ar pozitīvu attieksmi pret kolēģiem un atbildību ikdienas darba organizācijā.

Prasības kandidātiem

Lai varētu strādāt mūsu veikalā, nepieciešama darba pieredze pārdošanā un vēlme veidot pozitīvu saskarsmi ar klientiem. Lai veiksmīgi strādātu, nepieciešama nopietna attieksme pret darbu, augsta atbildības sajūta, motivācija sevi realizēt pārdošanas jomā ar atpazīstamu zīmolu. Lai ikdienas darbs būtu kvalitatīvs jāspēj profesionāli sarunāties latviešu un krievu valodās, kā arī strādāt ar kases aparātu.

Uzņēmums piedāvā

Mūsu uzņēmums piedāvā lielisku iespēju strādāt stabilā un draudzīgā komandā, realizējot savas pārdošanas prasmes darbā ar vadošu zīmolu. Mēs piedāvājam konkurētspējīgu atalgojumu, kas atkarīgs no jau iegūtās pieredzes un arī aktivitātēm uzsākot darbu. Mēs nodrošināsim, lai mūsu jaunais/-ā darbinieks/-ce justos pozitīvi mūsu komandā, piedāvājot gan apmācības, gan pozitīvu un atbalstošu darba vidi.

Cita informācija

Darba vieta: veikals Tērbatas ielā 32

CV un Motivācijas vēstuli gaidīsim uz: SIA I-Work Latvia, Tērbatas iela 32, Rīga, LV-1011, Tālrunis: 67278807, mob. 26661763, e-pasts: ilze.grigorjeva@i-work.lv