Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdevēja

CV MARKET klients
Ventspils

Darba apraksts

Darba pienākumi:
* nodrošināt pozitīvu un profesionālu apkalpošanas līmeni
* nodrošināt maksimāli augstu apgrozījuma līmeni
* nodrošināt pilnu preču sortimentu, vizuālu izkārtojumu un termiņu ievērošanu.

Prasības kandidātiem

Prasības:
* precizitāte un godīgums
* augsta atbildības sajūta un pienākumu apziņa
* pozitīva atteiksme pret klientiem un kolēģiem
* latviešu un krievu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam interesantu darbu vienā no lielākājiem tirdzniecības tīkliem Latvijā.

Cita informācija

Cita informācija:
* Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt pa faksu 3607907, vai pieteikties personīgi pie veikala direktores
Ventspilī, Ganīgu 22/24, tel.3607907.

Darba sludinājuma numurs
#4785

Informācija par darbu

Atrašanās vieta:
Ventspils
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 2. jūlijs
Ievadīts:
2004. gada 15. jūnijs

Atrašanās vieta: Ventspils
Ganību 22/24
tel.3607907

Skatīt visu

You are applying to:
Pārdevēja
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!