Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Pārdevējas/-i Juvelieru izstrādājumu veikalos "DIMANTS"

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 42201

Darba sludinājuma numurs

42201

Darba apraksts

Mēs uzticēsim Jums:
 klientu konsultēšanu un kvalitatīvu izstrādājumu pārdošanu
 klientu dāvanu karšu un pirkumu ar pēcapmaksu noformēšanu
 izstrādājumu izvietošanu veikala telpās un radošu vitrīnu noformēšanu

Prasības kandidātiem

Ja Jums ir:
 vēlme strādāt ar klientiem
(pieredze pārdošanas sfērā tiks uzskatīta par priekšrocību)
 prasme strādāt ar skaidru naudu, valūtu un kases aparātu
 labas latviešu, krievu un vēlamas angļu valodas zināšanas
 atbildības sajūta, precizitāte un godprātīga attieksme pret darbu

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:
 interesantu un dinamisku darbu
 konkurētspējīgu atalgojumu
 draudzīgu darba kolektīvu

Cita informācija

Pieteikumus un CV ar norādi ”Pārdevējs/-a” sūtīt uz SIA “Parekss Dimants“, Brīvības ielā 66, Personāla daļa, e-pasta adrese: Dimants@parex.lv, faksa numurs: 7506245, līdz š.g. 8.maijam.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 8. maijs
Ievadīts:
2008. gada 28. aprīlis