Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdevējas/-i - konsultantes/-i

CV MARKET klients

Darba apraksts

Itāļu apģērbu veikals "United colors of Benetton", meklē:
Pārdevējas/ konsultantes, ar slīdošo darba grafiku, uz pilnu un nepilnu darba slodzi.

Kompānijas moto ir piedāvāt pircējiem pēc iespējas plašāku un krāsaināku sieviešu un bērnu preču klāstu no augstākās kvalitātes dabīgajiem materiāliem.

Prasības kandidātiem

Ja esi komunikabla persona, kas atbildīgi attiecas pret darba pienākumiem, prot strādāt komandā un ātri reaģēt uz dažādākajām situācijām, būsi laipni gaidīta uz darba pārunām.

Uzņēmums piedāvā

  • interesantus darbu,
  • atsaucīgus kolēģus,
  • konkurētspējīgu atalgojumu un slīdošo darba grafiku - pilno vai ne pilno darba slodzi.

Darba sludinājuma numurs
#173199

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze vai nepilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās), var pieteikties arī studenti
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 26. maijs
Ievadīts:
2017. gada 27. aprīlis

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!