Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdevēji/-as (Lielgabalu ielā 4)

CV MARKET klients

Darba apraksts

Mēs aicinām darbā pārdevējas "Abakhan" audumu veikalā Rīgā, Lielgabalu ielā 4.

Darba apraksts:

  • klientu apkalpošana tirdzniecības zālē un kasē;
  • preču pienemšana un izvietošana;
  • kārtības uzturēšana pārdošanas zālē;
  • piedalīšanās inventanzācijās.

Prasības kandidātiem

  • draudzīga attieksme un labas komunikācijas prasmes;
  • godīgums un precizitāte;
  • latviešu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī.

Noderēs zināšanas par šūšanu un rokdarbiem.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam Jums:

  • labas un stabilas darba attiecības starptautiskā uznēmumā;
  • interesantu un daudzveidīgu darbu audumu un rokdarbu pasaulē;
  • atbalstošu kolektīvu;
  • ar darba pienākumiem saistītu apmācību darba vietā;
  • veselības apdrošināšanas polisi;
  • atlaidi saviem pirkumiem;
  • brutto alga: 740 eiro mēnesī.

Papildu informācija:

  • pilna darba slodze;
  • darbs ir pēc grafika:

Rīga, Lielgabalu iela 4, darba laiks P.-Pt. 10.00-19.30, S. 10.00-18.00

Lai kandidētu uz šo amatu, lūdzu, nosūtiet savu CV vēlākais līdz 10. augustam.

Papildu informācija, zvanot uz tālruni 6784 4807 (reģionālā vadītāja Inta Ābelīte).

Abakhan Fabrics - jau 28 gadus mēs radām prieku par rokdarbiem un šūšanu!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#208296

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 740 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 9. augusts
Ievadīts:
2020. gada 27. jūlijs

Abakhan Fabrics ir Anglijā dibināts ģimenes uzņēmums, kas piedāvā audumus, šūšanas un rokdarbu piederumus, un Latvijā uznēmums ir pārstāvēts kopš 2004. gada. Šobrīd uznēmumam Baltijas valstīs ir 12 audumu veikali un interneta veikals. Abakhan veikali ir radošo rokdarbnieku paradīze, kur var rast idejas gan mājas iekārtošanai, gan arī apģērbu dizainam. Papildu informācija: www.abakhan.lv

Skatīt visu