Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Pārdevēji/-as RITO veikalā t/c Sky&More

CV MARKET klients

Darba apraksts

Vajadzīgi pārdevēji RITO veikalā t/c Sky&More.

Darba pienākumi:

  • Apkalpot klientus, pārdot un labi pārzināt preces.
  • Izlikt un kārtot preces, lai tās būtu labi pārskatāmas un sasniedzamas.
  • Veikt visas nepieciešamās operācijas ar kases aparātu.
  • Uzturēt pozitīvu attieksmi un pozitīvismu jebkurā situācijā.
  • Uzturēt tīrībā un kārtībā tirdzniecībā izliktās preces.

Prasības kandidātiem

  • Vidējā vai augstākā izglītība.
  • Latviešu un krievu valodas zināšanas, vēlams arī angļu valodas zināšanas.
  • Iepriekšēja darba pieredze par pārdevēju.
  • Labas komunikācijas prasmes, laipnība un izpalīdzība.
  • Darbiniekam jābūt akurātam, viegli jāapgūst jauno, ātram, godīgam, pieklājīgam un optimisma pilnam.

  • Interesantu un dinamisku darbu stabilā un veiksmīgā uzņēmumā.
  • Garantētu atalgojumu.
  • Atsaucīgus un draudzīgus darba kolēģus.

Gaidīsim Jūsu motivācijas vēstuli un CV!

Mēs sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kas būs atbilstoši mūsu izvirzītajām prasībām.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#180867

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 11. februāris
Ievadīts:
2018. gada 29. janvāris

SIA ARKOLAT ir Latvijā lielākais Trauku un mājsaimniecības preču izplatīšanas uzņēmums, dibināts 1994. gadā. RITO ir uzņēmuma mazumtirdzniecības veikali – kopā astoņi un divi no tiem ir ārpus Rīgas.

Skatīt visu