Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba apraksts

Mēs aicinām darbā pārdevējas Abakhan audumu veikalā Rīgā, Rūpniecības iela 32b.

Darba apraksts:

  • klientu apkalpošana tirdzniecības zālē un kasē;
  • preču pieņemšana un izvietošana;
  • kārtības uzturēšana pārdošanas zālē;
  • piedalīšanās inventarizācijās.

Prasības kandidātiem

  • draudzīga attieksme un labas komunikācijas prasmes;
  • godīgums un precizitāte;
  • latviešu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī.

Noderēs zināšanas par šūšanu un rokdarbiem.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam Jums:

  • labas un stabilas darba attiecības starptautiskā uzņēmumā;
  • interesantu un daudzveidīgu darbu audumu un rokdarbu pasaulē;
  • atbalstošu kolektīvu;
  • ar darba pienākumiem saistītu apmācību darba vietā;
  • veselības apdrošināšanas polisi;
  • atlaidi saviem pirkumiem;
  • brutto alga 740 eiro mēnesī.

Papildu informācija:

pilna darba slodze

darbs ir pēc grafika

Rīga, Rūpniecības iela 32b, darba laiks P.-Pt. 10.00-19.30, S. 10.00-19.00

Lai kandidētu uz šo amatu, lūdzu, nosūtiet savu CV vēlākais līdz 22. aprīlim.

Papildu informācija, zvanot uz tālruni +371 2272 2307, reģionālā vadītāja Inta Ābelīte.

Darba sludinājuma numurs
#389685

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 740 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2021. gada 21. aprīlis
Ievadīts:
2021. gada 8. aprīlis

Pārdevēji/-as (Rūpniecības ielā 32b) Pārdevēji/-as (Rūpniecības ielā 32b)

AS ABAKHAN FABRICS EESTI LATVIJAS FILIALE

Abakhan Fabrics ir Anglijā dibināts ģimenes uzņēmums, kas piedāvā audumus, šūšanas un rokdarbu piederumus, un Latvijā uzņēmums ir pārstāvēts kopš 2004. gada. Šobrīd uzņēmumam Baltijas valstīs ir 12 audumu veikali un interneta veikals. Abakhan veikali ir radošo rokdarbnieku paradīze, kur var rast idejas gan mājas iekārtošanai, gan arī apģērbu dizainam. Papildu informācija: www.abakhan.lv

Skatīt visu

Pārdevēji/-as (Rūpniecības ielā 32b)