Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba apraksts

Galvenie darba pienākumi:

  • Laipna un profesionāla klientu apkalpošana.
  • Aktīva pārdošana un konsultēšana par produktiem.
  • Darbs ar kases uzskaites sistēmu.
  • Preču pieņemšana un izkārtošana veikalā un preču realizācijas termiņu kontrole.
  • Preču un veikala uzturēšana kārtībā.

Prasības kandidātiem

  • Vēlama iepriekšēja pieredze pārdevēja/-as darbā.

  • Ļoti labas komunikācijas prasmes un pozitīva attieksme pret cilvēkiem.

  • Ļoti labas latviešu un krievu valodas zināšanas.

  • Iespēja strādāt maiņu darbu atbilstoši grafikam.

  • No 18 gadu vecuma.

Uzņēmums piedāvā

  • Piedāvājam darbu Latvijas ražojošā un stabilā uzņēmumā.

  • Algu (stundas likme bruto) 4 eur un papildus piemaksa par rezultātu izpildi līdz 200 EUR bruto.

  • Sociālās garantijas, veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu.

Darba sludinājuma numurs
#538141

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
nepilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 4 €/st. Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2021. gada 17. jūnijs
Ievadīts:
2021. gada 4. jūnijs

Pārdevējs/-a (darbs uz pusslodzi) Pārdevējs/-a (darbs uz pusslodzi)

Bauskas alus, SIA

Skatīt visu

Pārdevējs/-a (darbs uz pusslodzi)