2023-04-13 14:47:21

PĀRDEVĒJS/-A KONSULTANTS/-E PARFIMĒRIJAS NODAĻĀ

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

ELKOR aicina darbā pārdevēju parfimērijas nodaļā universālveikalā ELKOR PLAZA

Tev tiks uzticēts:
Klientu vajadzību izzināšana, piemērota risinājuma piemeklēšana
Klientu apkalpošana un preču pārdošana
Kārtības uzturēšana un preču izkārtošana

Prasības kandidātiem

Vislabākos panākumus gūsi, ja Tev piemīt:
Prasme strādāt komandā
Labas komunikācijas spējas

Darbā Tev būs nepieciešams:
Vidējā vai vidējā-speciālā izglītība
Teicamas latviešu, krievu, vēlamas angļu valodas zināšanas
Vēlama darba pieredze tirdzniecības jomā
Interese par parfimērijas nozari

Uzņēmums piedāvā

Ja esi piemērots kandidāts, Tev piedāvājam:
Interesantu un dinamisku darbu
Progresīvu atalgojumu
Socialās garantijas
Apmācības un karjeras iespējas
Lielisku kolēģu komandu
Darbinieka priekšrocības

Veiksmīgas sadarbības uzsākšanai Tev nepieciešams:
CV un motivācijas vēstuli ar norādi "Parfimērija" sūtīt uz e-pasta adresi