Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

PĀRDEVĒJS(-A) KONSULTANTS(-E) (Podium)

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

PODIUM aicina savā komandā pārdevējus-konsultantus

Tev tiks uzticēts:
Klientu vajadzību izzināšana, piemērota risinājuma piemeklēšana
Preces izvietošana, kartības uzturēšana nodaļā

PODIUM предлагает работу продавцам-консультантам

Тебе доверим:
Обслуживание клиентов
Расстановку товара, поддержание порядка в отделе

Prasības kandidātiem

Vislabākos panākumus gūsi, ja Tev piemīt:
Prasme komplektēt un saskaņot apģērbu
Labas komunikācijas spējas

Darbā Tev būs nepieciešams:
Interese modi un stilu
Vidējā vai vidējā-speciālā izglītība
Teicamas latviešu, krievu, vēlamas angļu valodas zināšanas
Vēlama darba pieredze apģērbu un apavu tirdzniecībā

У Тебя всё получиться, если имеется:
Интерес к моде
Общительность и дружелюбие

Необходимо:
Среднее или среднее-специальное образование
Отличные знания латышского, русского и английского языков
Желателен опыт работы в магазине

Uzņēmums piedāvā

Ja esi piemērots kandidāts, Tev piedāvājam:
Interesantu un dinamisku darbu
Atbilstošu atalgojumu
Skaistu darba vidi
Lielisku kolēģu komandu
Darbinieka priekšrocības

Veiksmīgas sadarbības uzsākšanai Tev nepieciešams:
CV un motivācijas vēstuli ar norādi "Podium" sūtīt uz e-pasta adresi

Тебе предлагаем:
Интересную и динамичную работу
Благоустроенную среду
Мотивирующую оплату труда
Отличных коллег
Приятные привилегии

Для успешного сотрудничества:
CV и мотивационное письмо С пометкой "Podium" присылать на эл.адрес

Darba sludinājuma numurs
#161608