Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdevējs/-a – konsultants/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Pārdot veikalā esošās preces
  • Nepieciešamības gadījumā paskaidrot pircējiem preču izvietojumu veikalā, sniegt informāciju par pārdodamo preci, izskaidrojot tam preces labās īpašības un kvalitāti, palīdzēt izvēlēties preci
  • Iepazīstināt pircēju ar kredītu un atlaižu noteikumiem
  • Demonstrēt dažādas preces, lai iepazīstinātu pircējus ar to labajām īpašībām un veicinātu to pārdošanu

Prasības kandidātiem

  • Vidēja vai vidējā speciālā izglītība
  • Latviešu un krievu valodas zināšanas
  • Vēlamas angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī
  • Labas datorprasmes
  • 2-3 gadu darba pieredze tirdzniecībā ar elektroniku un datortehniku
  • Labas komunikācijas prasmes
  • Vēlme un spējas aktīvi strādāt.

Uzņēmums piedāvā

  • Darbu uz pilnu darba dienu stabilā uzņēmumā
  • Regulāru konkurētspējīgu atalgojumu
  • Nomaksātus nodokļus
  • Karjeras izaugsmes iespējas

CV un motivācijas vēstuli līdz 09. martam lūdzu sūtīt uz e-pastu vitalijs(at)foron.lv

Darba sludinājuma numurs
#153762

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2015. gada 9. marts
Ievadīts:
2015. gada 9. februāris

Kompānija Foron ir vairum- un mazum- tirdzniecības sadzīves tehnikas un elektronikas izplatītājs. Veikalu piedāvājumā ir preces, kuras tiek ekskluzīvi piegādātas LR un nav pieejamas citos veikalos.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!