https://www.cvmarket.lv/172592

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #172592

Pārdevējs/-a

CV MARKET klients
Rīga
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

MISIJA
MĒS RŪPĪGI IZVĒLAMIES KOŠUS PASAULES ZĪMOLUS UN IEVEDAM LATVIJAS TIRGŪ. PARTNERI SAŅEM ATBALSTU JAUNU KOLEKCIJU VIRZĪŠANAI, BET PIRCĒJI – PIRMKLASĪGU SERVISU.

Mēs esam apvienojuši 8 elitārus zīmolus MARINA RINALDI, MARELLA, iBLUES, MAX&CO, PENNYBLACK, TWINSET, WOLFORD un LOVE MOSCHINO, kuru nosaukumiem ir liela nozīme pasaules modes industrijā. AB MODEKS 12 veikali atrodas lielākajos tirdzniecības centros un populārākajās galvaspilsētas vietās.

Mūsu mērķis ir nodrošināt pircējam ne tikai kvalitatīvu servisu, bet arī tādu iepirkšanās procesu, kas izraisa sajūsmu. Mēs rūpējamies par to, lai klienti pie mums atgrieztos ar prieku.

PRINCIPI
KOPŠ 2005. GADA MĒS RŪPĒJAMIES PAR GAUMI AR SKAISTIEM, ĒRTIEM UN STILĪGIEM APĢĒRBIEM LATVIJĀ UN NODROŠINĀM AUGSTUS KLIENTU APKALPOŠANAS STANDARTUS.

Mēs sekojam līdzi modes tendencēm un virzieniem, kā arī pētām un atklājam vajadzības Latvijas tirgū. Mūsu partneru veikaliem mēs izvēlamies vislabākās komercplatības ar lielu cilvēku plūsmu, ērtām autostāvvietām un restorāniem.

Mēs nepārtraukti uzlabojam servisa kvalitāti. Pasaules zīmolu pārstāvji apmāca mūsu pārdevējus, un, lai nodrošinātu visaugstākās kvalitātes servisu, viņi mācās Itālijā un Austrijā.

Mūsu stiprā puse ir patiesas rūpes par pircēju un zināšanas par modes industriju. AB MODEKS klienti mums uzticas ne tikai kā pieredzējušiem konsultantiem, bet arī kā labiem draugiem.


Prasības kandidātiem

  • komunikācijas spējas, mērķtiecība, orientēšanās uz rezultātu;
  • interese par modi un tās aktualitātēm;
  • vēlme sevi pierādīt augošā uzņēmumā;
  • komunikabilitāte un radoša pieeja savam darbam;
  • vēlme strādāt klientu apkalpošanā;
  • atvērtība un vēlme mācīties.


Uzņēmums piedāvā

PIEVIENOJIES!
MĒS CIENAM MŪSU DARBINIEKUS UN RŪPĒJAMIES PAR VIŅIEM.
DARBS AB MODEKS – TAS NAV TIKAI KĀRTĒJAIS DARBS. TĀ IR KARJERA.

Mēs veidojam komandu, kurā katrs dalībnieks interesējas par modi, mīl savu darbu un pastāvīgi attīstās kā speciālists. Mēs ieguldām darbiniekos daudz pūļu un laika, jo darbinieki ir mūsu uzticamais atbalsts.

Mums ir vajadzīgi cilvēki, kas ir ieinteresēti profesionāli augt un attīstīties kopā ar mums. AB Modeks konsultantus apmāca pasaules zīmolu pārstāvji, kā arī viņus sūta uz mācībām Itālijā un Austrijā. Mūsu darbinieki iegūst darba pieredzi ar vadošu uzņēmumu ekskluzīviem apģērbiem un veido karjeru modes industrijā.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".


Darba sludinājuma numurs
#172592

Atrašanās vieta:
Rīga
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 3. maijs
Ievadīts:
2017. gada 4. aprīlis

CV MARKET klients

SIA AB Modeks - vairāk par 10 gadu pieredze modes un luksusa zīmolu mazumtirdzniecībā. Lepojamies, ka pārstāvam Latvijā šādus pasaulē pazīstamus zīmolus, kā Marina Rinaldi, MARELLA, IBlues, Wolford, LOVE MOSCHINO, Max&Co, Penny Black.

Skatīt visu

You are applying to:
Pārdevējs/-a
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!