Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Pārdevējs/-a

CV MARKET klients

Darba apraksts

Piedāvājam darbu ar elastīgu darba grafiku sulu un augļu kokteiļu veikalā Bigslosh T/C Origo ar atvēršanos (darba laiks 6:00-22:30) un T/C Domina (darba laiks 9:30-21:30).

Darba pienākumos ietilpst:

  • augļu kokteiļu pagatavošana pēc receptēm;
  • svaigo sulu spiešana;
  • pārdošana klientiem ar kases aparātu;
  • pasūtījumu pieņemšana;
  • darba vietas sakārtošana.

Prasības kandidātiem

Tev jābūt atbildīgam, enerģiskam un komunikablam. Jāprot strādāt ar klientiem.

Uzņēmums piedāvā

Mēs Tev piedāvājam:

  • Tavām iespējām pielāgotu darba grafiku.
  • tīru un patīkamu darba vidi.
  • draudzīgu kolektīvu.
  • jaunu un interesantu darba pieredzi.

Samaksa par darbu atbilstoši stundas tarifa likmei sākot no 3.50 eur/h (bruto).

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#180980

Darba amata apraksts:
pilna slodze vai nepilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks vai pagaidu darbs (darbs maiņās)
Alga: No 3.5 €/st. Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 21. februāris
Ievadīts:
2018. gada 1. februāris

Mēs esam smūtiju bārs, kas meklē aktīvus un pozitīvus cilvēkus, kuri varētu apkalpot bāru un vēlas strādāt ar cilvēkiem.

Skatīt visu