Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdevējs/-a Ventspilī

CVMarket.lv klients
Ventspils

Darba apraksts

Darbs ar sadzīves tehnikas un elektronikas precēm

Prasības kandidātiem

* izglītība ne zemāka par vidējo
* latviešu un krievu valodas zināšanas
* pieredze darbam ar sadzīves tehniku un elektroniku
* Interese un zināšanas par datortehniku, video tehniku un foto aparatūru
* labas iemaņas pārdošanā un komunikācijā ar cilvēkiem
* pozitīva attieksme pret darbu
* prasme strādāt komandā

Uzņēmums piedāvā

* piedāvājam pastāvigu darbu

Cita informācija

Lūdzam sūtīt pieteikuma vēstuli un CV uz e-pastu:CV@tehnoland.lv

Darba sludinājuma numurs
#56878