https://www.cvmarket.lv/41062

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #41062

Pārdevējs

CV MARKET klients
Aizkraukle
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

Mēs meklējam Tevi, kam ir izglītība un pieredze tehniskā jomā, kas ir mērķtiecīgs un vēlas profesionāli attīstīties un kam ir autovadītāja apliecība: profesionāls pārdevējs - klientu konsultants darbam Aizkrauklē.


Prasības kandidātiem

Priekšrocības kandidātiem ar pieredzi pārdošanā un arī mēs esam gatavi apmācīt jaunus, mērķtiecīgus cilvēkus ar iepriekšēju tehnisko sagatavotību.


Uzņēmums piedāvā

Mūsu uzņēmums piedāvā motivējošus mērķus un patstāvīgu darbu. Kā darba devējs mēs esam droši un mums ir regulāras apmācības. Mēs piedāvājam Tev kā ieguvumu nelaimes gadījumu un dzīvības apdrošināšanu, stabilitāti, ko var sniegt starptautisks uzņēmums un izaugsmes iespējas.


Cita informācija

Piesakieties tūlīt!

Jūsu CV un pieteikuma vēstules gaidām pa e-pastu: karina.ciglere@wurth.lv


Darba sludinājuma numurs
#41062

Informācija par darbu

Atrašanās vieta:
Aizkraukle
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 2. maijs
Ievadīts:
2008. gada 2. aprīlis

CV MARKET klients

Absolūta drošība un augsta kvalitāte apzīmē visas mūsu aktivitātes. Drošības pamatā ir loģistika, kas ir atzīta kā augsti efektīva.
Mēs ievērojami ietaupām mūsu klientu laiku un naudu, nevainojami piegādājot visus nepieciešamos produktus. Mūsu produktu spektrs ir: darba aizsardzības līdzekļi, stirpinājumi, abrazīvi, ķīmijas preces u.c. lietas mūsu klientiem - autoservisiem, ražotājiem un būvniecības nozarē strādājošajiem. Uzņēmuma darbības paplašināšanās nolūkā, meklējam atbildīgus un enerģiskus cilvēkus mūsu komandai.

Skatīt visu

Tu piesakies uz:
Pārdevējs
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!