Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdevējs darbam pa tālruni Jelgavā

CVMarket.lv klients
Jelgava

Darba apraksts

  • Tev būs jāizzina klientu vēlmes,
  • jānoskaidro viņu vajadzības un
  • jāpiedāvā vislabākais risinājums

Prasības kandidātiem

  • Prasme pārliecināt citus
  • Nepadošanās pie pirmā „ Nē”
  • Pozitīva attieksme pret klientiem un kolēģiem
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Strādāt vienā no pieredzes bagātākajiem elektronisko sakaru uzņēmumiem Latvijā
  • Iegūt nezūdošu pieredzi klientu apkalpošanā un pārdošanā, kas dzīvē noderēs
  • Saņemt profesionālu un draudzīgu kolēģu atbalstu
  • Elastīgu, Tavam dzīves ritmam pielāgotu darba grafiku
  • Stabilu, uz rezultātiem vērstu atalgojumu

Darba sludinājuma numurs
#161057