Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Pārdevējs-kasieris/-e Supernetto veikalos Rīgā

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 42996

Darba sludinājuma numurs

42996

Darba apraksts

Aicinām patstāvīgā darbā pārdevēju-kasieri šādos Supernetto veikalos Rīgā:

Dzelzavas ielā 86

Stirnu ielā 31

Salnas ielā 1 a

Salaspils ielā 20 b

Maskavas ielā 220 b

Maskavas ielā 427 e

Nēģu ielā 7

Anniņmuižas bulvārī 90

Dzirciema ielā 51

Mārupes ielā 4

Kalnciema ielā 41

  • Darbs kasē un tirdzniecības zālē

Prasības kandidātiem

  • Interese strādāt mazumtirdzniecībā

Uzņēmums piedāvā

  • Regulāru darba samaksu, prēmijas
  • Darbu draudzīgā saimē
  • Sociālās garantijas
  • Godīgu attieksmi no darba devēja puses
  • Karjeras izaugsmes iespējas uzņēmumā
  • Darbiniekiem no Latvijas reģioniem piedāvājam uzņēmuma apmaksātu dzīvesvietu Rīgā

Piesakies darbam:
  • Pie veikala vadītāja darbdienās no plkst. 9:00 - 17:00
  • Zvanot pa bezmaksas tālruni: 8000 0885
  • Sūtot CV uz e-pastu: supernetto.lv@rimibaltic.com (ar norādi uz amatu)
  • Aizpildot Pieteikuma anketu www.supernetto.lv

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze vai nepilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 31. maijs
Ievadīts:
2008. gada 19. maijs

Supernetto zemo cenu veikalu tīkls ir viens no lielākajiem Baltijas valstīs. Latvijā Supernetto tīkla veikali pircējiem pazīstami jau vairāk par pieciem gadiem. Šobrīd visā valsts teritorijā ir 52 Supernetto veikali, kas atrodas ne tikai Rīgā, bet arī Ventspilī, Jūrmalā, Limbažos, Kuldīgā, Alūksnē, Cēsīs, Liepājā, Daugavpilī, Rēzeknē, Bauskā, Dobelē, Jelgavā, Tukumā, Siguldā, Jēkabpilī, Aizkrauklē, Madonā, Saldū, Gulbenē un Valmierā. Supernetto veikali garantē pircējiem iespēju iegādāties kvalitatīvus produktus par zemākajām cenām tirgū.