Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Pārdevējs-konsultants/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Veikals “Cita Santehnika” santehnikas tirdzniecības uzņēmums Latvija,aicina savai komandai pievienoties:

Pārdevējs/a – konsultants/e mēbeles nodaļā

Veikals “Cita Santehnika” piedāvā darbu pārdevējam-konsultantam

Pienākumi:
- rūpēties par klientiem;
- pārdot preces un pakalpojumus;
- izvietot preces un cenu zīmes;
- uzturēt tīrību un kārtību;
- nepārtraukti papildināt zināšanas par precēm.

Prasības kandidātiem

Prasības:
- uz klientu orientēta, pozitīva un atsaucīga personība;
- vēlama iepriekšēja pieredze pārdošanā un/vai klientu apkalpošanā;
- zināšanas un izpratne par flīzēm;
- teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas;
- labas datorprasmes (MS, Word, MS Excel)
- atbildības sajūta, darbs ar atteiksmi;

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:
- dinamisku darbu stabilā uzņēmuma;
- sociālās garantijas;
-stabilu atalgojumu;

Darba laiks: Pilna slodze
Darba uzākšana: Nekavējoties

Darba vieta: Rīga,G.Astras iela 8 (Purvciems)
Gaidam Jūsu darba pieteikumus uz e-pastu:

Darba sludinājuma numurs
#162563

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 11. marts
Ievadīts:
2016. gada 11. februāris

Santehnikas vairumtirdzniecība un mazuntirdzniecība

Skatīt visu