Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

PĀRDEVĒJS-KONSULTANTS/-E

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Fashion Investment Group SP. Z. O. O. Latvijas filiāle - oficiālais PANDORA juvelierizstrādājumu izplatītājs Baltijas valstīs - aicina pievienoties savai profesionāļu komandai PĀRDEVĒJU-KONSULTANTU pilnas slodzes darbam.

Ja Jūs iedvesmo zīmolu produkti, Jums patīk strādāt ar cilvēkiem, vēlaties attīstīt savas pārdošanas iemaņas un esat spējīgs sev apkārt radīt lielisku atmosfēru - šis darbs ir priekš Jums.

Prasības kandidātiem

  • Sekmīgu pieredzi mazumtirdzniecības klientu apkalpošanā;
  • Lieliskas komunikācijas spējas un pozitīvu attieksmi;
  • Prasmi darboties komandā;
  • Kaislību par modi un juvelierizstrādājumiem;
  • Progresīvi domājošu un entuziasma pilnu personu.

Uzņēmums piedāvā

  • Profesionālu darba atmosfēru jaunā un dinamiskā uzņēmumā;
  • Iespēju strādāt ar pirmšķirīgiem juvelierizstrādājumiem;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu un uz rezultātiem balstītas prēmijas;
  • Stabilu darba vidi ar iespēju izaugsmei.

CV un pieteikumus lūgums sūtīt uz e-pastu: hr.lv(at)fi-group.eu

Darba sludinājuma numurs
#156905