Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdevējs - konsultants/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Jaunam veikalam "LampaRa" nepieciešams Pārdevējs-Konsultants.
Ekskluzīvu slēdžu un rozešu, kā arī apgaismojuma un mēbeļu tirdzniecības sfērā.

Prasības kandidātiem

  • Vismaz vidējā izglītība
  • Latviešu valodas un Krievu valodas zināšanas teicamā līmenī, vēlams arī Angļu valoda
  • Prasme apieties ar datoru un visām izrietošajām programmām
  • Vēlams 2 gadu pieredze pārdošanā, iepriekšējs darbs saistībā ar apgaismojumu, slēdžiem un rozetēm tiks uzskatīts par priekšrocību
  • Pozitīva attieksme, aktīvs un strādāt gribošs
  • Vēlmi mācīties un strādāt

  • Darbu stabilā uzņēmumā ar pasaulē zināmiem apgaismojuma un mēbeļu ražotāja zīmoliem;
  • Darba vietu Rīgas centrā;
  • Izaugsmes un attīstības iespējas;
  • Stabilu atalgojumu, sociālās garantijas un darbinieku privilēģijas;
  • Darbs maiņās

Sūtiet savu motivācijas vēstules un CV uz -pastu: toms(at)megalightgroup.lv ar norādi "Pārdošanas-konsultanta vakancei"

Darba sludinājuma numurs
#152752

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās), var pieteikties arī studenti
Sludinājums publicēts līdz:
2015. gada 27. janvāris
Ievadīts:
2014. gada 30. decembris

Kompānija specializējas ekskluzīvu slēdžu un rozešu tirdzniecībā, kā arī apgaismojuma piegādē no dažādiem Eiropas ražotājiem. Piedāvājam arī jaunas un atjaunotas mēbeles, elektriskos kamīnus u.c. dizaina lietas.

Skatīt visu