Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Pārdevējs - konsultants/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 162236

Darba sludinājuma numurs

162236

Darba apraksts

Vēlies strādāt aksesuāru paradīzē?
Pievienojies mūsu draudzīgajai komandai Accessorize veikalā T/K Spice, Lielirbes ielā 29.
Meklējam talantīgus pārdevējus - konsultantus, kuru ikdienas darbs ir saistīts ar pārdošanu, klientu apkalpošanu un darbu pie kases.
Darbu ir iespējams apvienot ar mācībām.

Prasības kandidātiem

* Augstas komunikācijas spējas pārdošanas sfērā
* Vēlme reklamēt preci, izzināt klientu vajadzības
* Iegūta vidējā izglītība
* Valodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību
* Vēlme mācīties, attīstīties un pagūt jauno

Uzņēmums piedāvā

* Konkurētspējīgu atalgojumu
* Sociālās garantijas
* Draudzīgas darbinieku atlaides
* Apmācības pārdošanas sfērā
* Darba pieredzi starptautiskā uzņēmumā
* Draudzīgus un profesionālus darba kolēģus

CV un pieteikuma vēstuli lūgums sūtīt uz arita@accessorize.lv

Informācija par darba sludinājumu

pilna slodze vai nepilna slodze, pastāvīgs darbinieks, var pieteikties arī studenti
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 10. februāris
Ievadīts:
2016. gada 27. janvāris

SIA Monsoon Accessorize Latvia ir oficiālais Accessorize preču zīmes izplatītājs Latvijā. Uzņēmums Latvijas tirgū darbojas jau gandrīz 10 gadus. Preču zīme Accessorize ir radīta 1984.gadā Londonā un pazīstama pasaulē jau vairāk par 30 gadiem.
Accessorize veikali ir atvērti vairāk kā 50 pasaules valstīs un veikalos tirgojam visu, ko varētu apzīmēt zem vārda - aksesuāri.