Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdevējs

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

"Rimi Purvciems" sakarā ar štatu vietu palielināšanu, patstāvīgā darbā aicina kasierus, pārdevējus dažādās nodaļās.

Prasības kandidātiem

Laipna pircēju apkalpošana.

Uzņēmums piedāvā

Mēs PIEDĀVĀJAM:
Regulāru atalgojumu, prēmijas, apmaksātas virsstundas;
Draudzīgus kolēģus un patīkamu, drošu darba vidi;
Cieņu un godīgu attieksmi no darba devēja;
Iespēju veidot karjeru uzņēmumā;
Elastīgu darba grafiku;
Darbu iespējams apvienot ar mācībām;

Darba sludinājuma numurs
#36201
Tu piesakies uz:
Pārdevējs