Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Pārdevējs

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 8135

Darba sludinājuma numurs

8135

Darba apraksts

Mūsu rūpju labākais novērtējums ir cilvēku un, galvenais, mājdzīvnieku atzinība. Tā ļāvusi mums kļūt par Latvijā lielāko zooveikalu tīklu. Patlaban DINO ZOO centrs saimē ir 14 veikali. Tie izvietoti lielākajos Rīgas, Jūrmalas un Liepājas tirdzniecības centros, bet drīzumā pievērsīsimies arī citām lielākajām pilsētām. Sakarā ar paplašināšanos aicinām darbā jaunus darbiniekus Rīgā.

Prasības kandidātiem

Jums jābūt:
* ar labām saskarsmes spējām un vēlēšanos strādāt apkalpojošā sfērā;
* ar labām latviešu un krievu valodas zināšanām (vēl kādas svešvalodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību);
* gatavai (am) intensīvi mācīties un apgūt jaunas zināšanas;
* ar pozitīvu attieksmi pret dzīvniekiem un dzīvi kopumā

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:
* stabilu darbu strauji augošā uzņēmumā;
* iespēju nopelnīt vairāk nekā Jūs pelnāt šobrīd;
* interesantu darbu un labus darba apstākļus;
* izaugsmes iespējas;

Cita informācija

Lūdzam sūtīt pieteikuma vēstuli un CV pa faksu: 7372163 vai e-pastu: dinozoo@dinozoo.lv
* Papildus informāciju par mums varat iegūt mūsu mājas lapā www.dinozoo.lv

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2005. gada 7. jūlijs
Ievadīts:
2005. gada 7. jūnijs