Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdevējs/a - klientu konsultants/e

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Nodrošināt pozitīvu un profesionālu klientu apkalpošanu;
  • Preču izlikšana plauktā;
  • Rūpēties un uzturēt kārtību nodaļā;
  • Preču uzskaite un atskaišu veidošana;

Prasības kandidātiem

  • Darba pieredze tirdzniecībā;
  • Vēlme palīdzēt un izprast klientu vajadzības, prasme pārdot;
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • Vēlme strādāt komandā un pilnveidot savas prasmes.

Uzņēmums piedāvā

  • Labu atalgojumu;
  • Draudzīgu kolektīvu;
  • Sociālās garantijas;
  • Izaugsmes iespējas.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#172649

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 5. maijs
Ievadīts:
2017. gada 6. aprīlis

Mūsu uzņēmums bija viens no pirmajiem, kurš 1994. gadā uzsāka jaunas un jaunas-nocenotas sadzīves tehnikas importēšanu Latvijā. Laika gaitā uzkrājot zināšanas un pieredzi, uzņēmums ir sekmīgi attīstījies. Jau vairākus gadus mēs piedāvājam arī pilnīgi jaunu tehniku par zemākam cenām nekā citos veikalos, ko mūsu pastāvīgie klienti jau ir paspējuši novērtēt!

Šobrīd mums ir aptuveni 30 pastāvīgi sadarbības partneri un darbojas desmit tirdzniecības vietas visā Latvijā. Elektronikas un sadzīves tehnikas biznesā jau strādājam pietiekoši ilgi, lai zinātu ko mūsu klienti vēlas!

Mums ir arī savs servisa centrs Rīgā, Rāmuļu ielā 3, kur kvalificēti speciālisti nodrošinās ātru un kvalitatīvu remontu, kā arī nopirkto preču pēcapkalpošanu. Atsevišķu sadzīves tehnikas remontu (veļas un trauku mazgājamās mašīnas, ledusskapji) ir iespējams veikt arī mājas apstākļos. Kā arī servisā iespējams pasūtīt nepieciešamās rezerves daļas.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!