Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdevējs/a - konsultants/e (ar igauņu valodas zināšanām)

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Klientu pasūtījumu pieņemšana un apstrāde gan klātienē, gan attālināti (pa telefonu/e-pastu).
  • Atbilžu sniegšana klientiem un konsultēšana par produkciju, pakalpojumiem.
  • Darbs ar kases aparātu un īpašo klientu apkalpošanas programmu.

Prasības kandidātiem

  • Vidējā, vēlama augstākā izglītība.
  • Vēlama iepriekšēja darba pieredze klientu apkalpošanas jomā.
  • Teicamas komunikācijas prasmes.
  • Spēja strādāt komandā un patstāvīgi organizēt savu darbu, noteikt prioritātes.
  • Enerģiska, entuziastiska un apņēmīga personība.
  • Teicamas latviešu, ļoti labas krievu un angļu valodas zināšanas.
  • Labas datorzināšanas.
  • Igauņu valodas zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

  • Interesantu, dinamisku darbu starptautiskā kompānijā.
  • Sākotnēju apmācību un nepārtrauktu atbalstu.
  • Konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas.
  • Veselības apdrošināšanu.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#173253

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 900 - 1050 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 11. maijs
Ievadīts:
2017. gada 28. aprīlis

"Filuet Baltica Ltd." ir "Filuet Group" pārstāvis Baltijas valstīs. Grupas darbība sākusies 1992. gadā ar mērķi piedāvāt loģistikas un BPO pakalpojumus ārvalstu uzņēmējiem, kas vēlējās ienākt Krievijas un NVS valstu tirgū. Šobrīd "Filuet Group" spēj nodrošināt pilnībā integrētus loģistikas pakalpojumus 12 valstīs. Papildus piedāvājam automatizētās tirdzniecības sistēmas, loģistikas konsultācijas un biznesa procesu ārpakalpojumu sniegšanu.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!