Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Pārdevējs/a - konsultants/e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Optika Fielmann aicina pievienoties esošai komandai jaunu darbinieku pārdevēja-konsultanta amatam. Darbs pēc grafika optikas salonos Rīgā.

Par ko Jūs būsiet atbildīgs/-a?

  • laipna, profesionāla klientu apkalpošana;
  • klientu vajadzību noskaidrošana konsultēšana, pasūtījumu noformēšana;
  • briļļu lēcu un kontaktlēcu pielietošanas risinājumi, ieteikumi klientam;
  • kārtības un labas atmosfēras uzturēšana optikā;
  • interese par uzņēmuma pakalpojumiem, produktiem;
  • iegūto zināšanu pilnveidošana.

Prasības kandidātiem

Ko mēs gaidām no Jums?

  • vēlme apgūt jaunu, interesantu profesiju;
  • pozitīvisms, komunikabilitāte un labas saskarsmes spējas;
  • patstāvība;
  • atbildības sajūta pret klientiem un optikas pakalpojumu sniegšanu;
  • komandas darbs;
  • teicamas latviešu un labas krievu valodu zināšanas;

Kādu darbinieku mēs meklējam?
  • interesējas par jaunākajām optometrijas un zinātnes tendencēm;
  • atbildīgs, zinošs;
  • komunikabls, aktīvs.

Uzņēmums piedāvā

Ko mēs piedāvājam?

  • strādāt uzņēmumā, kam ir sava vēsture, vecās tradīcijas un vērtības, labs un spēcīgs vārds ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā;
  • atbildīgu un interesantu darbu;
  • strādāt komandā ar saviem kolēģiem, kuriem ir laba pieredze darbā. Lai nodrošinātu pastāvīgu uzlabošanu, mēs nepārtraukti mācāmies un dalāmies ar mūsu pieredzi.
  • profesionālās un personiskās attīstības iespējas, mācības un seminārus;
  • motivējošu algu;
  • veselības un pensiju apdrošināšanas paketes;

Gaidīsim Jūsu CV!
Mēs garantējam konfidencialitāti. Informēsim tikai nākamajai kārtai atlasītus kandidātus.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#182193

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 29. marts
Ievadīts:
2018. gada 21. marts

Optika Fielmann Latvijā darbojas 10 gadus. Šobrīd Latvijā ir 9 saloni.

Skatīt visu