Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Pārdevējs/a - konsultants/e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 180993

Darba sludinājuma numurs

180993

Darba apraksts

SIA Monsoon Accessorize Latvija ir populārs aksesuāru mazumtirdzniecības veikals, kas nāk no Anglijas. Ja vēlies strādāt aksesuāru paradīzē un gūt pieredzi starptautiskā uzņēmumā, nevilcinies un piesakies!

Meklējam pārdevēju - konsultantu Accessorize veikalā T/K Spice - Lielirbes ielā 29.

Prasības kandidātiem

  • Izcilas komunikāciju spējas un vēlme strādāt ar klientiem.
  • Uz klienta vajadzībām orientēta domāšana.
  • Vēlme mācīties un apgūt visu jauno.
  • Labas valodu zināšanas.
  • Iespēju strādāt maiņu grafiku.

Uzņēmums piedāvā

  • Konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas.
  • Izdevīgas darbinieku atlaides.
  • Darba pieredzi starptautiskā uzņēmumā.
  • Apmācības pārdošanas sfērā.
  • Draudzīgus un profesionālus kolēģus.
  • Esam ļoti elastīgi sastādot darba grafiku, ko var apvienot ar mācībām.
  • Norādītā alga ir par pusslodzi (80 stundām) līdz pilnai slodzei (160 stundām) pēc pārbaudes laika beigām.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze vai nepilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 15. februāris
Ievadīts:
2018. gada 2. februāris
Alga:
No 3.75 €/st. Pirms nodokļu nomaksas

SIA Monsoon Accessorize Latvia ir oficiālais Accessorize preču zīmes izplatītājs Latvijā. Uzņēmums Latvija tirgū darbojas jau vairāk par 10 gadiem. Preču zīme Accessorize ir radīta 1984.gadā Londonā un pazīstama pasaulē jau vairāk par 30 gadiem.
Accessorize veikali ir pazīstami vairākas pasaules valstīs un mēs pārdodam visu, ko varētu apzīmēt zem vārda - aksesuāri!