Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdevējs/a - konsultants/e (Tenisa centrā "Lielupe")

CV MARKET klients
Jūrmala

Darba apraksts

Saistībā ar jauna veikala atvēršanu Tenisa centrā "Lielupe", aicinām mūsu sportiskajai komandai pievienoties pārdevēju-konsultantu.

Prasības kandidātiem

Ja Tev piemīt šīs īpašības:

  • lzpratne par tenisu un mazumtirdzniecību.
  • Izcilas komunikācijas spējas, lieliska analītiskā domāšana.
  • Darba pieredze tirdzniecībā.
  • lzpratne par tenisa preču zīmoliem.
  • Augsta atbildības sajūta.
  • Sportisks dzīvesveids.
  • Labi pārvaldi latviešu, angļu un krievu valodu.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Interesantu, atbildīgu un dinamisku darbu strauji augošā starptautiskā uznēmumā.
  • Atalgojumu 700  (pirms nodokļu nomaksas), par pilnu darba slodzi.
  • Bezmaksas tenisa treniņu iespējas.
  • Tenisa ekipējumu.
  • Izaugsmes iespējas.
  • Draudzīgu kolektīvu.

Priekšroku dosim kandidātiem ar interesi par tenisu un pieredzi tirdzniecībā.

Gaidīsim Jūsu pieteikumu ar norādi "TENISA CENTRS"!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#207055

Atrašanās vieta:
Jūrmala
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 700 - 750 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 8. jūlijs
Ievadīts:
2020. gada 8. jūnijs

Skatīt visu