Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Pārdevējus/as - konsultantus/es kosmētika Apivita, darbam t/c "Spice

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 176039

Darba sludinājuma numurs

176039

Darba apraksts

Kompānija «OLFA LINE» ir dabīgās Grieķu kosmētikas Apivita ekskluzīvais izplatītājs Baltijas valstīs.
Aicina savam draudzīgam kolektīvam pievienoties:

Pārdevējus/as - konsultantus/es darbam t/c "Spice".

Galvenie pienākumi:

  • Laipna un profesionāla klientu konsultēšana/apkalpošana par APIVITA kosmētiku Tirdzniecības Centrā "Spice";

Prasības kandidātiem

  • Darba pieredze farmācijas vai kosmētikas sfērā tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Ļoti labas latviešu un krievu valodas zināšanas.

Personības īpašības:
  • komunikabilitāte, labas produkta prezentēšanas un pārdošanas prasmes;
  • spēja ātri mācīties, augsta atbildības sajūta,
  • pozitīvu attieksmi pret kolēģiem un klientiem.

  • apmācības, mūsdienīgu darba vidi un iespēju pilnveidoties.
  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • draudzīgus kolēģus un atsaucīgu vadības komandu.

Ja ir interese par šo vakanci, lūgums sūtīt savu CV elektroniski.

Olga, mob.tel.: . +380 50 442 48 24

Lai pieteiktos vakancei, spiediet pogu "Pieteikties"

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 2. septembris
Ievadīts:
2017. gada 4. augusts