Pārdošanas atbalsta speciālists /-e (ar vācu val. zināšanām)

2
Kronus, SIA

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba apraksts

Mēs Tev uzticēsim:

  • Klientu datubāzes uzturēšanu un atjaunošanu.
  • Pasūtījumu informācijas ievadīšanu CRM sistēmā, pārliecināšanos par datu atbilstību.
  • Tehniskās dokumentācijas sagatavošanu, sadarbībā ar tehniskā atbalsta komandu.
  • Piedāvājumu cenu kalkulāciju un dokumentācijas sagatavošanu.
  • Sadarbību ar loģistikas nodaļu savlaicīgu piegāžu nodrošināšanai.
  • Sekot līdzi iekšējiem procesiem un procedūrām, jaunu produktu ieviešanai un produktu specifikācijām.

Prasības kandidātiem

Mēs no Tevis sagaidām:

  • Izcilas latviešu un angļu valodas zināšanas.
  • Vācu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī.
  • Labas MS Office zināšanas, padziļinātas MS Excel zināšanas.
  • Spēju apstrādāt liela apjoma informāciju.
  • Pozitīvu attieksmi un labas komunikācijas spējas.
  • Derīgu Covid-19 vakcinācijas / pārslimošanas sertifikātu.

Uzņēmums piedāvā

Mēs Tev piedāvājam:

  • Attīstošu un atbalstošu darba vidi.
  • Profesionālo izaugsmi.
  • Draudzīgus un atsaucīgus kolēģus.
  • Komandas pasākumus.
  • Atalgojumu no 1400  līdz 1700 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas + piemaksas par personīgo un komandas mērķu sasniegšanu.

Darba sludinājuma numurs
#1124831

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 1400 - 1700 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2021. gada 8. decembris
Ievadīts:
2021. gada 8. novembris

Pārdošanas atbalsta speciālists /-e (ar vācu val. zināšanām) Pārdošanas atbalsta speciālists /-e (ar vācu val. zināšanām)

Kronus, SIA

Uzņēmums savu ceļu uz panākumiem sāka 1995. gadā, izveidojot mazu koka iepakojuma ražotni. Šodien KRONUS ir moderns un augsti tehnoloģisks uzņēmums, kura ražošanas jaudas nodrošina vairāk nekā 6 miljonu palešu apmaļu un 2 miljonu palešu ražošanu gadā.
Galvenie darbības virzieni ir palešu apmaļu, palešu, vāku, vērtņu un citu aksesuāru ražošana kastēm no palešu apmalēm – tas ir pilns iepakojuma risinājums dažādu veidu kravu transportēšanai un uzglabāšanai. Turklāt uzņēmums veic darbības ar lietotām paletēm un sniedz vairākus saistītos pakalpojumus.
Uzņēmuma КRONUS galvenais birojs atrodas Latvijā, bet tirdzniecības pārstāvniecības darbojas Vācijā, Ķīnā un Lietuvā.
Uzņēmuma produkcija tiek eksportēta uz 53 pasaules valstīm. Galvenie noieta tirgi ir Vācija, Zviedrija, Latvija, Dānija, Itālija, Norvēģija, Koreja, Lielbritānija.

Skatīt visu