Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Pārdošanas daļas vadītājs

CV MARKET klients

Darba apraksts

- Uzņēmumu apkalpošanas un pārdošanas stratēģijas realizēšana, aktivitāšu plānošana visā Latvijā;
- pārdošanas komandas vadīšana;
- pārdošanas stratēģijas integrēšana mārketinga aktivitātēs;
- pārdošanas mērķu uzstādīšana, kontrole, izpildes analīze;
- informācijas aprites nodrošināšana starp citām ar biznesu saistītām struktūrvienībām;
- pārdošanas darbinieku kompetenču attīstības organizēšana

Prasības kandidātiem

- Aktīvu, enerģisku, apveltītu ar pašiniciatīvu un idejām;
- Ar pieredzi pārdevēju komandas vadībā;
- Ar augstāko izglītību (ekonomikā, mārketingā, uzņēmējdarbībā);
- Ar veiksmīgu pieredzi pārdošanā, vēlams pakalpojumu pārdošanas jomā;
- Ar teicamām latviešu, krievu un angļu valodas zināšanām;
- Ar labām komunikācijas prasmēm un prezentēšanas iemaņām;
- Ar spēju patstāvīgi organizēt darbu un sasniegt rezultātu;
- vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība.

Uzņēmums piedāvā

- interesantu un dinamisku darbu stabilā uzņēmumā;
- iespēju uzņemties atbildību un iniciatīvu un īstenot savas idejas dzīvē;
- profesionālās izaugsmes iespējas;
- modernu darba vietu lidostas tuvumā (Jaunais Pasta loģistikas komplekss);
- darba auto;
- konkurētspējīgu atalgojumu, kuru iespaido arī darba rezultāti;
- nelaimes gadījumu un dzīvības apdrošināšanu.

Cita informācija

CV un motivētus pieteikumus lūdzam sūtīt līdz 2006.gada 17.oktobrim VAS“ Latvijas Pasts” Personāla attīstības daļai, Aspazijas bulvārī 24, Rīgā, LV – 1050; fakss 7018922; e - pasts: personals@pasts.lv .

Darba sludinājuma numurs
#16080

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 17. oktobris
Ievadīts:
2006. gada 4. oktobris

VAS Latvijas Pasts ir ne tikai lielākais pasta pakalpojumu sniedzējs Latvijā, bet ir arī līderis preses pakalpojumos un viens no vadošajiem ekspress pasta pakalpojumu sniedzējiem. No oktobra Latvijas Pasts piedāvā E-paraksta pakalpojumus, plānojot nākotnē būtiski paplašināt piedāvājamo IT pakalpojumu klāstu un izvēršot arvien plašāku pakalpojumu tiešo pārdošanu uzņēmumiem.

Skatīt visu