Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pardošanas direktora asistents

CV MARKET klients

Darba apraksts

*Pārdošanas direktora asistēšana,atskaišu un pārdošanas analīžu sagatavošana.
*Komunikācijas un aktuālās informācijas apmaiņas nodrošināšana starp darbiniekiem.
*Projektu vadīšana

Prasības kandidātiem

*Vismaz vidējā, vēlama augstākā izglītība
*Teicamas latviešu,angļu ,krievu valodu zināšanas
*Teicamas datorzināšanas lietotāja līmenī
*Labas komunikācijas spējas.

Uzņēmums piedāvā

*Stabilu darbu starptautiskā kompānijā
*Labus darba apstākļus
*Sociālās garantijas

Cita informācija

Lūdzam sūtīt pieteikuma vēstuli un CV ar norādi "Pardosanas asistents CV" uz e-mail: ineta.kundzina@cido.lv

Darba sludinājuma numurs
#15077

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 18. septembris
Ievadīts:
2006. gada 1. septembris

Vadošais bezalkoholisko dzērienu ražotājs un izplatītājs Latvijā.

Skatīt visu