Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Darbs no mājām

Pārdošanas ekspertu(-e) / produktu menedžeris(-e) | Менеджер по продажам

CV MARKET klients
Rīga , darbs no mājām

Darba apraksts

Meklējam pārdošanas ekspertu / produktu menedžeri.

Darba nosacījumi:

  • Produktu pārdošana jauniem klientiem.
  • Pēc izvēles darbs no mājām vai darba vieta birojā.
  • Pasūtījumu apstrāde un dokumentu noformēšana.
  • Darba laiks pēc izvēles.

Ищем менеджера по продажам.

Условия работы:

  • Продажа продуктов новым пользователям.
  • После выбора работы на дому или работы в офисе.
  • Обработка заказов и подготовка документации.
  • Индивидуальный рабочий график.

Prasības kandidātiem

Darba instrumenti:

  • darba telefons un epasts;
  • internet veikals ar produktu klāstu;
  • biroja telpa (tikties ar klientu);
  • apmacība un palīdzība visos saistītot jautājumus.

Рабочие инструменты:

  • рабочий телефон и электронная почта;
  • интернет-магазин с ассортиментом товаров;
  • офисное помещение (встреча с клиентами);
  • обучение и помощь со всеми связанными проблемами.

Uzņēmums piedāvā

Apmaksa: procents vai fiksēta summa no pārdotā/padarītā.

Biroja adrese: Vestienas iela 2h, Rīga, LV–1035, Latvija,

Mob. tel.: +371 20308631 / + 371 24778099

Оплата: процент или фиксированная сумма от проделанной работы.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#205868

Atrašanās vieta:
Rīga, darbs no mājām
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 16. maijs
Ievadīts:
2020. gada 17. aprīlis

Skatīt visu