Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Pārdošanas konsultants/-e

CV MARKET klients
Valmiera

Darba apraksts

Saistībā ar darba apjoma palielināšanos meklējam jaunu kolēģi.

Ja Jums patīk strādāt ar elektroinstrumentiem, meklējat jaunus izaicinājumus un jums ir izpalīdzoša un profesionāla attieksme pret klientiem, šis darbs ir domāts jums.

Ikdienas pienākumos ietilpst uzņēmuma lietvedības uzturēšana un sortimenta atlikumu pārvaldīšanā. Veikala klientu apkalpošana un klientu konsultēšana par MAKITA un FESTOOL elektroinstrumentiem un aksesuāriem.

Darba vieta: Tespars Tehnikas centrs "Valmiera", V. Baloža 11, Valmiera, LV-4201

Prasības kandidātiem

  • pieredze klientu konsultanta/pārdevēja amatā;

  • labas komunikācijas un organizatoriskas iemaņas;

  • interese par elektroinstrumentiem;

  • personīga pieredze darbā ar dažādiem elektroinstrumentiem tiks uzskatīta par priekšrocību;

  • pamata datorprasmes.

Uzņēmums piedāvā

  • stabilu ilgtermiņa darbu;
  • konkurētspējīgu atalgojumu;
  • sociālas garantijas;
  • motivējošas piemaksas, kas balstītas uz sasniegtajiem veikala rezultātiem;
  • vienmēr garantētas brīvas svētdienas un visas svētku dienas.

Maiņu darba laiks darba dienās no 8.00 – 18.00 un sestdienās 10.00 – 14.00

Gaidīsim Jūsu motivācijas vēstuli ar CV!

Tālrunis informācijai: 29147247.

Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kas tiks izvirzīti uz nākamo kārtu - interviju

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#206997

Atrašanās vieta:
Valmiera
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 700 - 900 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 4. jūlijs
Ievadīts:
2020. gada 5. jūnijs

SIA "TESPARS" - MAKITA OY instrumentu izplatītājs Latvijā.
Nodrošinām:
MAKITA instrumentu garantijas un pēcgarantijas servisu.
Instrumentu un to aksesuāru piegādi visā Latvijā.
Pastāvīgā sortimentā veikalā Valmierā:
vairāk kā 350 instrumenti un to komplekti;
vairāk kā 200 instrumentu piederumi.

Skatīt visu