Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Pārdošanas menedžera asistents /-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

*** Darbs ar klientiem Baltijā.
*** Darbs ar esošajiem klientiem.
*** Aktīvi piesaistīt jaunus klientus.
*** Piedāvājumu izstrādāšana klientiem.
*** Uzņemuma produkciju prezentēšana.
*** Līgumu slēgšana.
*** Pārdošanas plāna realizācijas nodrošināšana.
*** Produktu aktīva tirdzniecība.

Prasības kandidātiem

Ja tu esi - pardošanas profesionālis, mērķtiecīgs, enerģisks, patstāvīgs,komunikabls, pozitīvs un uz rezultātu vērsta personība - tad šīs darbs ir priekš tevis!!!

***Labas angļu un krievu valodas zināšanas.
Papildu valodas zināšanas - tiks uzskatīta par priekšrocību.
*** Labas prezentēšanas un pārliecināšanas spējas.
***Ļoti labas komunikācijas un saskarsmes iemaņas, radoša pieeja darbam.
*** Sekmīga pieredze aktīvajā pārdošanā.
*** Spēja strādāt patstāvīgi un komandā, organizēt savu darbu, noteikt prioritātes.
*** Precizitāte, atbildības sajūta un iniciatīva.
*** Labas iemaņas darbā ar datoru.
*** B kategorijas autovadītāja tiesības un iespēja izmantot personīgo automašīnu.

*** Dinamisku, radošu, atbildīgu darbu stabilā un augoša uzņēmumā.
*** Perspektīvu darbu dinamiskā komandā.
*** Izaugsmes un apmācību iespējas.
*** Konkurētspējigu un progresīvu darba atalgojumu.
*** Draudzīgu kolektīvu.

Cita informācija

Lūdzam sūtīt motivacijas vēstuli un CV / foto kartiņa ir vēlama/ uz E-mail: sandra@vengo.lv

Par rezultātiem tiks informēti tikai tie kandidāti, kuri tiks aicināti uz intervijām.

Darba sludinājuma numurs
#60433

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2011. gada 15. februāris
Ievadīts:
2011. gada 8. februāris

Uzņēmums ar 100% Latvijas kapitālu. Dibināts 1995. gadā. Lielākais šķiltavu, sērkociņu un citu preču izplatītājs Baltijā.

Skatīt visu