Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdošanas menedžeris/-e (менеджер по продажам)

CVMarket.lv klients
Rīga
Saite ir nokopēta starpliktuvē

Darba apraksts

SIA "Apkures Katli" meklē pārdošanas menedžeri (apkures iekārtas pārdošanas menedžeris/-e).

Darbs ar klientiem, konsultēšana.

Команде SIA "APKURES KATLI" требуется менеджер по продажам (менеджер по продажам отопительного оборудования) на постоянную работу.

Pабота с клиентами, консультирование.

Prasības kandidātiem

  • vēlama iepriekšēja sekmīga pieredze attiecīgajā darba jomā;
  • augstākā vai vidēja speciālā izglītība;
  • priekšrocība, ja ir izpratne un zināšanas par apkuri un to pielietošanu;
  • lieliskas komunikācijas prasmes;
  • iemaņas darbā ar datoru;
  • degsme mācīties, iegūt jaunu pieredzi un zināšanas;
  • pozitīva attieksme, komunikabilitāte, precizitāte, vēlme aktīvi un efektīvi strādāt.

Требования к коллеге:

  • желательно опыт работы в соответствующей сфере;
  • высшее или среднее специальное образование;
  • приветствуется понимание и знание отопительного оборудования и его применения, ;
  • отличная коммуникация;
  • навыки работы с компьютером;- стремление учиться, получать новый опыт и знания;
  • позитивный настрой, коммуникабельность, аккуратность, готовность активно и эффективно работать;

Будем считать как преимущество если был предыдущий опыт работы в продажах с вашей клиентской базой.

Uzņēmums piedāvā

  • interesantu darbu strauji augošā uzņēmumā;
  • stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu;
  • profesionālu apmācību un seminārus.
  • darba algau, sākot no 1100 EUR bruto, motivējošas piemaksas par sasniegtajiem pārdošanas rezultātiem.

Lūgums CV sūtīt sadaļā "Pieteikties".

Darba vieta: Maskavas iela 456A, Rīga.

Darba laiks: 9.00- 17.00.

Tālrunis informācijai: (+371) 24550406; (+371) 67-501-262

Компания предлагает:

  • интересная работа в динамично развивающейся компании;
  • стабильное и конкурентоспособное вознаграждение;
  • профессиональное обучение, семинары;
  • заработная плата от 1100 евро брутто, мотивирующие бонусы за достигнутые результаты продаж.

Пожалуйста, отправьте свое CV в разделе "Желаю подать заявку" ("Pieteikties") и мы будем надеяться, что именно Вы станете частью нашего дружного коллектива.

Адрес: Maskavas iela 456A, Rīga.

Время работы: 9.00-17.00.

Информация по телефону: (+371) 24550406; (+371) 67-501-262

Darba sludinājuma numurs
#1563045