Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Pārdošanas menedžeris/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Ja Tev ir labas tehniskās zināšanas, un vienlaikus prasme komunicēt ar klientiem, pārliecināt un pārdot, laipni lūdzam mūsu komandā.

Mēs vēlamies, lai uzņemies atbildību par šiem darba pienākumiem:

  • As "Lemis Baltic" mērinstrumentu pārdošana – www.lemis-process.com
  • Jaunu klientu meklēšana.

Prasības kandidātiem

Mēs ļoti gribam, lai Tu esi patstāvīga un komunikabla personība. Kā arī, lai Tev ir:

  • Radoša un aktīva pieeja darbam.
  • Prasme un spēja prezentēt un pārliecināt.
  • Atbildība pret darbu un klientu.
  • Labas angļu un krievu valodas zināšanas.
  • Priekšrocībās kandidātiem ar spāņu valodas zināšanām.

Uzņēmums piedāvā

Mēs Tev piedāvājam:

  • Interesantu un intensīvu darbu uzņēmumā ar ofisiem Indijā un ASV.
  • Draudzīgu kolektīvu.
  • Ārvalstu komandējumu.

Darba vietas adrese: Ganību dambis 26, Rīga LV-1005
Darba laiks: pilna slodze, bet gadījumā, ja esi students – Tev ērtā laikā.

Ja redzi sevi šajā amatā un mūsu uzņēmumā, sūti savu CV un pieteikuma vēstuli!
Ar mums interesējošajiem kandidātiem sazināsimies personīgi.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#181596

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks, var pieteikties arī studenti
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 12. marts
Ievadīts:
2018. gada 27. februāris

Skatīt visu