Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Pārdošanas menedžeris/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 200565

Darba sludinājuma numurs

200565

Darba apraksts

Eksporta uzņēmums -  kokvilnas un lina audumu ražotājs un pārdevējs, meklē kompetentu, mērķtiecīgu un punktuālu pārdošanas menedžeri.

Darba pienākumi:

  • Patstāvīgs darbs ar klientiem – esošo klientu apkalpošana, jaunu klientu piesaistīšana, pārrunu vadīšana,  jaunu tirgu apgūšana.
  • Uzņēmuma pārstāvēšana starptautiskās tekstila izstādēs.
  • Dinamiska sadarbība ar dažādām uzņēmuma nodaļām un dizaineru komadnu.

Prasības kandidātiem

  • Vēlama augstākā ekonomiskā, tirdzniecības vai speciālā tekstila izglītība.

  • Iepriekšēja pieredze pārdošanas nozarē.

  • Labas angļu, latviešu, krievu valodas zināšanas.

  • Labas iemaņas darbā ar datoru.

  • Prasme ātri apgūt jaunas zināšanas, strādāt komandā, kā arī aizstāvēt savu viedokli.

Uzņēmums piedāvā

  • Interesantu un atbildīgu darbu stabilā uzņēmumā.
  • Motivējušu atalgojuma sistēmu no 1000 EUR līdz EUR 1500,00 (bruto) + prēmijas.

Ja esat enerģisks, gatavs attīstīties un pilnveidoties, tad mēs gaidām Jūsu CV!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 27. oktobris
Ievadīts:
2019. gada 14. oktobris
Bruto alga:
1000 - 1500 €/mēn

Mežroze – Latvijas tekstila ražotājs, kura vēsture aizsākās tālajā 1929. gadā. Jau ilgus gadus mēs esam vadošais audumu ražošanas un mājas tekstilizstrādājumu šūšanas uzņēmums Baltijas valstīs un Skandināvijā.

Mūsu sortimentā ir vairāk nekā 50 veidu kokvilnas, lina, viskozes, mistrauduma un trikotāžas audumu ar dažādu apstrādi: balināšana, krāsošana (kublu un aktīvā), apdruka (rotācijas un digitālā druka), noslēguma apdare, audumu ar pārklājumu izlaide.

Turklāt mēs piedāvājam ar mājas tekstilizstrādājumu un apģērbu šūšanu saistītus pakalpojumus.